Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Kurumsal
Hakkımızda

Hakkımızda

Hocaoğlu Group 20 yıllık geçmişi bilgi ve tecrübesi ile Volkan Hocaoğlu tarafından kurulmuştur. İstanbul'da Gayrimenkul - İnşaat ve Araç Kiralama hizmetleri faaliyetlerini göstermektedir.

İstanbul ve ilçelerinde satılık arsa,dükkan, daire, hobi bahçesi, tarla, proje ayrıca kiralık daire, dükkan ve diğer emlak hizmetlerine siz değerli müşterilerimizin daha çabuk ve güvenilir şekilde ulaşabilmesi için HOCAOĞLU GROUP olarak sitemiz üzerinden ilanlarımızı görebilirsiniz.

Emlak alımı ve satımı sadece güvene dayalı olmayıp yapılan alış verişi bir sözleşme dahilinde tutanak altına alıp tarafların yasaların koruması altına alınmasıylada ilgilidir. Bir emlağı değerinde satabilmeniz ve değerinde alabilmeniz için piyasa şartlarında elimizden gelenin en iyisini yapmak bizim görevimizdir ayrıca alıcının ve emlakçının yasal ve insani çerçevede haklarını da gözetmekteyiz.

Amacımız İstanbul'a özel bir site ile vatandaşlarımıza ve ilimizin emlak firmalarımıza hizmet vermektir ayrıca tekel haline gelmiş çok yüksek ücretli ilan sitelerine mecbur olmadığımızı göstermektir.

      * Emlak ilanlarınızı üye olduktan ve onay aldıktan sonra sitemizde yayınlayabilirsiniz.

      * Şahıs iseniz sadece kendi emlağınızın ilanını verebilirsiniz. ( 1 adet ve 60 gün)

      * Emlak satış firması iseniz T.T.Yetki Belgesi No ile 5 adet ilanınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

      * Emlak firmaları 5 adetten fazla ilan yaınlamak isterlerse ücrete tabi olurlar.

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları